Стільниці

Стільниці з литого мармуру використовуються в усьому світі вже давно і повсюдно. Їх використовують на кухні, у ванних кімнатах, в медичних, хімічних установах, на харчових підприємствах і в дитячих закладах. Жителі США і Європи не використовують стільниці з МДФ або ПВХ через низьку якість.

Якщо Ваша стара стільниця з МДФ прийшла в непридатність або Вам потрібна нова стільниця - звертайтеся до нас! Ми для Вас виготовимо стільницю, яка прослужить більш ніж 50 років!

У литого мармуру дуже багато переваг, з якими Ви вже ознайомилися на головній сторінці. Хотілося б ще раз звернути Вашу увагу на деякі з них.

Міцність та зносостійкість

Там, де навіть натуральний камінь розколюється через свою крихкість, литий мармур навіть не покривається тріщинами. Термін експлуатації не менше 50 років!

Важко забруднити

Поверхня нашої стільниці з литого мармуру не вицвітає, не вбирає воду і запахи, не прожигается сигаретою, витримує температуру від -30 до +90, стійка до побутових забруднювачів, таким як: губна помада, вино, кетчуп, чай, оцет, молоко, соки, кава, спирти, чорнило, відбілювачі, масло. Після забруднення її можна спокійно очистити без утворення плям.

Абсолютна екологічність

Наші стільниці з литого мармуру не містять ніяких шкідливих домішок і не мають радіаційного фону, складаються більш ніж на 95% з натурального мармуру.

ПРОСТОТА В ДОГЛЯДІ

Немає ніяких особливих вимог до експлуатації

Теплота

Завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності, вироби теплі на дотик.

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Термін експлуатації –

більше 50 років!